Aktualności

27-07-21 Komisja Europejska wprowadza pakiet Fit for 55

W dniu 14 lipca Komisja ostatecznie opublikowała kompleksowy zestaw wniosków ustawodawczych dotyczących przeglądu i dostosowania prawodawstwa UE w zakresie energii i klimatu do nowego celu redukcji emisji do 2030 r. o 55% (w porównaniu z poziomami z 1990 r.): tak zwany pakiet „Fit for 55” , któremu towarzyszy...

Zobacz więcej

22-07-21 Kupujemy mieszkanie zgodne z ideą zrównoważonego budownictwa

Mieszkanie to nie tylko własny kawałek przestrzeni. To przede wszystkim miejsce, które ma zapewnić nam spokój, czas na regenerację oraz bezpieczeństwo. O ile budując dom, mamy wpływ na wybór wszystkich materiałów budowlanych oraz rozwiązań, o tyle kupując mieszkanie od dewelopera – otrzymujemy gotowy...

Zobacz więcej

14-07-21 Lider rynku izolacji z nowym magazynem w Żarowie

Thermaflex - lider w dostarczaniu bezpiecznych, ekologicznych i trwałych systemów do izolacji termicznej - w ostatnim czasie uruchomił w dolnośląskim Żarowie nowy magazyn. Na 1500 m² powierzchni magazynowej przechowywane będą głównie wyroby gotowe.

Zobacz więcej

05-07-21 Najnowsza generacja wymienników ciepła JAG/ JAG Shield już dostępna!

Na rynek trafiły płytowy skręcany wymiennik ciepła JAG oraz płytowo-płaszczowy JAG Shield z unikatowym wzorem płyty grzewczej zaprojektowane przez inżynierów z firmy SECESPOL.

Zobacz więcej

25-06-21 Sejm upamiętnił stulecie targów

W przyjętej w czwartek uchwale posłanki i posłowie wyrazili uznanie dla Międzynarodowych Targów Poznańskich w stulecie ich działalności, podkreślając, że dobrze przysłużyły się rozwojowi gospodarczemu Polski.

Zobacz więcej