Aktualności

23-02-24 Przedstawiono projekt programu „Moja Elektrownia Wiatrowa”

Moja Elektrownia Wiatrowa, wsparcie zakupu lub leasingu pojazdów zeroemisyjnych kategorii N2 i N3 oraz wsparcie budowy lub rozbudowy ogólnodostępnej stacji ładowania dla transportu ciężkiego – to propozycje nowych programów priorytetowych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW...

Zobacz więcej

22-02-24 Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych ponownie w czasie Targów Securex

Polska Izba Systemów Alarmowych, we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, po raz kolejny zorganizuje MISTRZOSTWA POLSKI INSTALATORÓW SYSTEMÓW ALARMOWYCH. Wydarzenie to będzie częścią Targów Securex, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku.

Zobacz więcej

21-02-24 "Wszystko Działa" patronem medialnym Targów Grupy SBS 2024!

Czasopismo "Wszystko Działa" zostało patronem medialnym Targów Grupy SBS 2024! Jest to już 9. edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej skierowanych wyłącznie do profesjonalistów.

Zobacz więcej

20-02-24 Zapraszamy na Polski Dzień Hydraulika na MTP!

Stowarzyszenie OSFIS wraz z Grupą MTP i Targami Instalacje zapraszają do wzięcia udziału w obchodach Polskiego Dnia Hydraulika – święcie branży instalacyjnej obchodzonym każdego roku 11 marca. W tym roku ponownie będziemy świętować na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zobacz więcej

17-02-24 Targi SECUREX – profesjonalnie o bezpieczeństwie

„Bezpieczna przyszłość. Niekonwencjonalne rozwiązania w branży security” to temat przewodni nadchodzącej edycji Targów SECUREX, które odbędą się 23-24 kwietnia 2024 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W oparciu o dotychczasową tradycję organizatorzy budują wydarzenie w nowej formule, które jeszcze...

Zobacz więcej