Aktualności

15-10-20 PORT PC: Pompy ciepła na „fali renowacji” budynków w UE

Komisja Europejska zdecydowała, iż dekarbonizacja budynków wymaga przyspieszenia. „Fala renowacji” oznacza zwiększanie udziału odnawialnych źródeł w energii konsumowanej przez budynki, a także zwiększanie w nich efektywności energetycznej. Oprócz korzyści klimatycznych pozwoli to zmniejszyć koszty dla...

Zobacz więcej

06-10-20 Silna polska marka z 30-letnim stażem

Firma BISAN kojarząca się z innowacyjnymi oraz niezbędnymi w codziennej pracy instalatora produktami, w tym roku obchodzi 30-lecie.

Zobacz więcej

07-10-20 Nowa formuła, nowe tematy, nowi goście - zapraszamy na III Kongres Trendy Energetyczne!

Odnawialne źródła energii, stają się swoistym trendem energetycznym, o którym warto rozmawiać. Dlatego… zapraszamy na III Kongres Trendy Energetyczne. Tym razem - w nowej formule!

Zobacz więcej

07-10-20 Separator czy „separator” ?

Rynek urządzeń przeznaczonych do usuwania zanieczyszczeń w Polsce z roku na rok się powiększa. Kolejni producenci podążają ścieżką, którą na początku swojej działalności wybrała firma Caleffi Poland.

Zobacz więcej

07-09-20 Wróciliśmy do gry – za nami Targi HOBBY, Animal Fest i wystawa Dinozaurów 3D

W sobotę i niedzielę (5-6 września 2020) roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich otworzyliśmy jesienno-zimową serię wydarzeń, które będą się odbywać w sercu Poznania. Za nami weekend pełen pasji w trybie OFFLINE i miłości do zwierząt. Zapraszamy na podsumowanie dwóch dni z HOBBY, Animal Fest...

Zobacz więcej