Cała łazienka od ręki

Podziel się

Cała łazienka od jednego producenta? Obecnie to oszczędność czasu, mniejsze ryzyko pomyłek, sprawniejsza logistyka dostaw, prostota projektowania i montażu. Systemowe rozwiązania, kompaktowe, wielofunkcyjne produkty, a nawet dodatkowe usługi – żyjemy w czasach pakietów, komplementarności i braku czasu.

Operator telefonii komórkowej sprzedaje nam abonament na telefon, Internet i telewizję. Delikatesy – zestaw produktów niezbędnych do przygotowania rozmaitych dań, hotele – zabiegi spa, ubrania, pamiątki i kosmetyki, a deweloper – mieszkania pod klucz. Żyjemy szybko, nie mamy czasu na kolejne umowy, na bieganie po sklepach, na przepychanki z ekipą budowlaną. Chcemy, żeby ktoś uprościł nam życie i oddał stracony czas. Nawet koszem mniejszej indywidualizacji.
Oferta dostosowana do potrzeb
Niedawno zwróciła naszą uwagę reklama promująca ofertę przystosowania łazienek do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Firma oferowała nie tylko dopasowane rozmiarami – we wszelkich standardowych wymiarach – prysznice i brodziki, które mogą zastąpić niewygodne dla seniorów czy osób o ograniczonej sprawności wanny, ale także proponowała w pakiecie szybki montaż. Z uznaniem pomyśleliśmy o tej propozycji, odpowiadającej na problemy całkiem pokaźnej grupy klientów. Trzeba bowiem przyznać, że nawet najprostszy remont łazienki lub jej urządzanie to dość stresująca operacja: zakłóca codzienne życie mieszkańców, jest hałaśliwy, brudzący i kosztowny.
Jeśli mamy do tego dołożyć jeszcze dodatkowy stres związany z pomyłkami w zakupach czy pracach i ich konsekwencjami (kolejne koszty i opóźnienia), to rozumiemy, dlaczego klienci wolą skorzystać z oferty, która gwarantuje uniknięcie tych wszystkich problemów i pułapek. A gdy mówimy o inwestycjach kontraktowych i pomnażamy te kwoty oraz czas przez liczbę pokoi czy pięter biurowca, preferowanie kompleksowych ofert zupełnie już nie dziwi.