„Energia i ciepło odNOWA” podczas Targów GREENPOWER

Podziel się

„Energia i ciepło odNOWA” to temat przewodni tegorocznych Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GREENPOWER. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 16-18 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, zaprezentowane zostaną nowości z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym m.in. fotowoltaiki, pomp ciepła czy technik grzewczych.

– Targi GREENPOWER adresowane są do osób projektujących, budujących oraz instalujących inteligentne i nowoczesne systemy energooszczędne w sektorze zarówno publicznym, jak i prywatnym – mówi Marcin Gorynia, dyrektor Targów GREENPOWER. I dodaje, że wraz z towarzyszącymi im Międzynarodowymi Targami Energetyki Expopower oraz Środkowoeuropejskim Forum Technologii Wodorowych H2POLAND to największy blok targów poświęcony najnowszym trendom w energetyce, ciepłownictwie i gospodarce nisko- oraz zeroemisyjnej.

W wydarzeniu uczestniczyć będą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy i projektanci instalacji. Na stałe wpisało się ono także w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, gospodarstw rolnych, reprezentantów szpitali czy zarządców budynków użyteczności publicznej – wszystkich tych, którzy w dobie energetycznych wyzwań i cenowych zawirowań poszukują rozwiązań stabilnych cenowo, trwałych i dających perspektywy na dalszy rozwój zgodny z aktualną polityką klimatyczną Europy i Polski. Więcej tutaj