III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum już we wrześniu

Podziel się

Czołowi producenci i dystrybutorzy towarów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii już po raz III wezmą udział w Giełdzie Towarowej Grupy Instal-Konsorcjum, a oferowane przez nich produkty będzie można nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja – zaplanowana na 14-15 września br. w HALI EXPO w Łodzi – będzie niezwykle atrakcyjna.

Giełda Towarowa organizowana przez Grupę Instal-Konsorcjum jest imprezą sprzedażową, w której udział mogą wziąć klienci hurtowni Instal-Konsorcjum.

W zaplanowanej na ten rok edycji każdy uczestnik może liczyć na:

  • cenne nagrody uczestnicząc w różnych konkursach,
  • specjalne oferty cenowe oraz pakiety produktów premiowanych dodatkowymi punktami PIK,
  • bezpośredni kontakt z przedstawicielami producentów, dystrybutorów oraz specjalistów, z którymi współpracuje Grupa Instal-Konsorcjum,
  • merytoryczne szkolenia, prelekcje i pokazy instruktażowe,
  • wydarzenia towarzyszące, które wzbogacą i urozmaicą formułę Giełdy Towarowej.

– Jesteśmy przekonani, że III Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum odniesie spektakularny sukces zarówno sprzedażowy, jak i organizacyjny – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Przypomnijmy, że Instal-Konsorcjum organizuje Giełdę Towarową cyklicznie od 2016 roku. W poprzedniej edycji uczestniczyło w niej ponad 100 wystawców, którzy zaprezentowali kilkaset ofert specjalnych na 4 tys. m2 powierzchni. Giełdę odwiedziło ponad 2900 uczestników. Patronat nad wydarzeniem objęło czasopismo „Wszystko Działa”, którego partnerem strategicznym są Targi Instalacje, a wydawcą Międzynarodowe Targi Poznańskie.