Imprezy szkoleniowo – integracyjne Viessmann we współpracy z Driving Academy / Roadshow

Podziel się

W sierpniu firma Viessmann zaprasza swoich pracowników, partnerów oraz instalatorów do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu. Mowa o serii imprez szkoleniowo-integracyjnych promujących i prezentujących nowości produktowe marki w połączeniu ze szkoleniem z zasad bezpiecznej jazdy.

Już w sierpniu prawdziwe święto firmy Viessmann, która zaprasza swoich pracowników, partnerów oraz instalatorów do uczestnictwa w serii imprez szkoleniowo-integracyjnych promujących i prezentujących nowości produktowe marki. Dodatkiem będą szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy. Profesjonalne szkolenia i treningi odbędą się na torach wyścigowych w całej Polsce.

Imprezy szkoleniowo – integracyjne oraz program Driving Academy / Roadshow skierowany jest do pracowników oraz partnerów Viessmann zainteresowanych nowościami produktowymi marki. Dodatkiem będzie możliwość podniesienia swoich umiejętności za  kierownicą - zarówno podczas codziennej jazdy, jak i bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach.

 

Zaplanowano 6 eventów dla ok. 100 uczestników na torach wyścigowych w całej Polsce:

  • 18.08.21 - Akademia jazdy - Tor Krzywa - okolice Bolesławca
  • 19.08.21 - Akademia jazdy - Moto Park Kraków
  • 20.08.21 - Akademia jazdy - Tor Wyścigowy – Kielce
  • 21.08.21 - Piknik i Akademia jazdy - Autodrom Bemowo – Warszawa
  • 22.08.21 - Piknik i Akademia jazdy - ODTJ Pszczółki – Trójmiasto
  • 23.08.21 - Akademia jazdy - Tor Bednary - Bednary k. Poznania

Dodatkowe atrakcje, które przewidziano w ramach Driving Academy / Roadshow Viessmann to m.in. jazda po łuku poślizgowym, slalom, hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkód, załadunek samochodu na czas, symulacja poślizgu, dachowania oraz zderzenia. Zaproponowano również symulację jazdy pod wpływem alkoholu (alkogogle)  lub narkotyków (narkogogle) oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy. Do tego atrakcyjne konkursy, no i oczywiście  - moc nagród.

 

 

fot. Viessmann

Imprezy w całej Polsce uświetnią prezentacje STOP SMOG CAR, czyli jeżdżącego po Polsce szkoleniowego pojazdu z ekologicznymi urządzeniami grzewczymi: pompą ciepła powietrze / woda Vitocal 200-A, najnowszym kondensacyjnym kotłem gazowym Vitodens 200-W oraz panelami fotowoltaicznymi i oczyszczaczem powietrza HL-OP-15 oraz tira produktowego Viessmann Truck – wyposażonego w najnowsze produkty Viessmann, który przyjedzie do Polski specjalnie z centrali w Niemczech. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z nowościami produktowymi, porozmawiać z ekspertami i przetestować nowinki technologiczne. 

Imprezy na torach wyścigowych w większości skierowane są do dorosłych uczestników. Wyjątkiem są imprezy w Warszawie i Gdańsku, które będą połączone z piknikami rodzinnymi. Wszystkie wydarzenie odbędą się na powietrzu z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych.

 

Szczegóły i zapisy na stronie: https://viessmanndrivingacademy.pl/