Inspirujące rozwiązania elektroenergetyczne na EXPOPOWER

Podziel się

Innowacyjne rozwiązania, technologie i nowoczesne produkty z zakresu energetyki przemysłowej, automatyki, oświetlenia, sterowania oraz instalacji niskiego, średniego i wysokiego napięcia, a także najświeższe informacje o zmianach w branży – wszystko to będzie można zobaczyć na tegorocznych Międzynarodowych Targach Energetyki EXPOPOWER.

To kluczowe na krajowej arenie targowej wydarzenie gromadzące branżę energetyki konwencjonalnej odbędzie się 23-25 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi EXPOPOWER każdego roku przyciągają do Poznania zwiedzających oraz wystawców z całego świata. Podczas wydarzenia prezentowane są inicjatywy przedsiębiorców, instytucji samorządowych i przedstawicieli nauki, a także projektantów i ekspertów z zakresu elektryki, energetyki, instalacji i techniki. Targi EXPOPOWER to także miejsce spotkań i dyskusji przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń oraz reprezentantów najważniejszych spółek energetycznych.

Trendy i wyzwania dla branży

– Jak i gdzie inwestować, aby zwiększyć obecne możliwości sieci dystrybucyjnej? Kiedy magazyny energii zmniejszą jej obciążenie? Jak zaawansowana analityka danych, big data czy sztuczna inteligencja zostaną zastosowane w energetyce? Są to jedne z najważniejszych pytań stojących dziś przed branżą energetyczną. Podczas Targów EXPOPOWER będzie okazja, aby udzielić na nie odpowiedzi – mówi Piotr Drozdowski, dyrektor Targów EXPOPOWER. I podkreśla, że nadchodząca edycja wydarzenia jest wyjątkowa – zwiedzający otrzymają bowiem możliwość uczestniczenia w Wielkim Bloku Targowym o naprawdę zróżnicowanej tematyce (więcej na ten temat w bieżącym wydaniu „Wszystko Działa”). Więcej tutaj