INSTALMANIA po raz pierwszy na Targach greenPOWER

Podziel się

Obecność #OSFISteam – reprezentacji polskich firm instalacyjnych – na wydarzeniach targowych to od jakiegoś czasu konsekwentnie realizowana strategia pozostawania blisko branży.

Na jednych targach środowisko firm instalacyjnych obok dystrybucji i producentów to znakomita okazja do prawdziwego świętowania, edukowania i wzajemnego inspirowania. Z tego względu 16-18 maja br. podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej greenPOWER w Poznaniu Stowarzyszenie OSFIS wraz z partnerami urządziło event branżowy, jakiego jeszcze nie było.

Jak zawsze, chodziło o to, by było to coś nowego i zarazem najciekawiej ukazującego pracę instalatora oraz jego znaczenie dla branży. Dużą wartość dla nas, jako profesjonalistów, mają umiejętności praktyczne, które instalatorzy zrzeszeni w OSFIS mogą podnosić m.in. dzięki branżowym szkoleniom regionalnym. A jeśli dodać do tego rosnący popyt na ekologiczne i nowoczesne urządzenia grzewcze, takie jak pompy ciepła czy fotowoltaika, wybór mógł być tylko jeden – INSTALMANIA.

Pod tą, łatwo wpadającą w ucho, nazwą kryje się nietuzinkowe wydarzenie, które będzie wprowadzone na stałe do programu merytorycznego, prezentowanego w kolejnych, czekających nas eventach targowych. Więcej TUTAJ