Kessel na 4 Design Days

Podziel się

Między 27 a 30 stycznia 2022 roku odbędzie się szósta edycja 4 Design Days. Do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach przyjadą dziesiątki wystawców ze świata architektury, budownictwa, designu i nieruchomości. Jednym z nich będzie firma Kessel.

Targi odbędą się w formule: dwa dni branżowe (27-28 stycznia) oraz dwa dni otwarte (29-30 stycznia). Przez cztery dni trwać będą spotkania, debaty, wykłady oraz prezentacje nowych produktów i usług. Prelegenci rozmawiać będą o kierunkach rozwoju architektury i wzornictwa, a także o szansach, które stoją przed ekologicznym i energooszczędnym budownictwem.

Na targach nie zabraknie renomowanych wystawców z całej Polski. Jednym z nich będzie firma Kessel, lider w produkcji odwodnień. W trakcie targów jej przedstawiciele będą zajmować stoisko numer 37, gdzie zaprezentują nowe produkty, a także posłużą radami i odpowiedzą na wszystkie pytania. W ciągu dwóch ostatnich dni targowych, firma Kessel przygotowała specjalne eventy z nagrodami. Będzie można zobaczyć na żywo sposób wykończenia zabudowy odpływów liniowych.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak prestiżowym i ważnym wydarzeniu, jakim są 4 Design Days – mówi Daniel Bogutyn, specjalista ds. marketingu w Kessel. – Chcemy pokazać, że nasze odwodnienia są nie tylko praktyczne, ale również odznaczają się nowoczesnym wyglądem oraz wpisują się w obecne trendy we wzornictwie.

W trakcie 4 Design Days swoje premiery będzie miało wiele produktów. Jedna z nich to najnowszy odpływ liniowy Linearis Infinity marki Kessel. Wykonano go ze stali szlachetnej V4A, co zapewnia mu wysoką jakość oraz niezwykły wygląd, a szeroka gama dostępnych kolorów sprawia, że można go dopasować do wnętrza każdej łazienki.