Letnia Rywalizacja Instalatorsów po raz szósty!

Podziel się

Początek wakacji rozpoczął się tradycyjnie na sportowo. 1 lipca br., jak Polska długa i szeroka, do sportowych zmagań stanęli instalatorzy oraz wszystkie osoby związane z branżą. Konkurencje pozostały bez zmian – „Bieg”, „Jazda na rowerze”, „Wędrówki” – wszak każda z tych dyscyplin ma swoich zwolenników. Zmianą, której oczekiwali głównie instalatorzy i którą przyjęli z uznaniem, był podział na kategorie: Instalator MASTER – wyłącznie dla aktywnych zawodowo instalatorów i OPEN – dla wszystkich osób związanych z branżą.

Zwycięzcę zmagań wyłonił ostatni dzień sierpnia, ale zanim zostaną zaprezentowani tegoroczni triumfatorzy, warto przypomnieć, jak to wszystko się zaczęło.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych (OSFIS) podejmuje się wielu aktywności i przedsięwzięć przez cały rok. Jego członkowie spotykają się przy okazji szkoleń, wydarzeń targowych oraz zjazdów silnej grupy zawodowej, co owocuje konkretnymi działaniami. Okazało się, że wśród członków Stowarzyszenia są też osoby pasjonujące się sportem. Stąd pomysł na branżową imprezę promującą aktywny styl życia.

Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji w 2018 r. udział wzięło 36 uczestników. Rok później liczba zawodników wzrosła do 44 osób. Nikomu nawet przez myśl nie przeszło, by się poddać. Zapisy do III Letniej Rywalizacji Instalatorsów zostały ogłoszone i opłaciło się wytrwać, bo na tej imprezie było już o 100 osób więcej. Cieszy fakt, że z roku na rok wydarzenie rośnie w siłę (obecnie jest już ok. 100 uczestników). Dodatkowo zawodnicy zagrzewani są do walki przez blisko 9 tys. fanów i kibiców w samej społeczności zgromadzonej wokół branżowego portalu „Czas Na Hydraulika” i Stowarzyszenia OSFIS.

Rokrocznie impreza wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród osób związanych z branżą instalacyjną. Niezmiennie organizatorzy starają się dotrzymać tempa i tworzyć wydarzenie, które przyciąga coraz więcej uczestników. Jednak tym, co jest szczególnie ważne, jest zdrowie instalatorów. Dlatego przez rywalizację sportową wszyscy członkowie zachęcani są do aktywnego spędzania wolnego czasu i podniesienia swojej sprawności fizycznej. Więcej TUTAJ