Nowa formuła, nowe tematy, nowi goście - zapraszamy na III Kongres Trendy Energetyczne!

Podziel się

Odnawialne źródła energii, stają się swoistym trendem energetycznym, o którym warto rozmawiać. Dlatego… zapraszamy na III Kongres Trendy Energetyczne. Tym razem - w nowej formule!

Świat się zmienia, a razem z nim - podejście do energooszczędności, komfortu w domu oraz do ogólnie pojętej energetyki. Odnawialne źródła energii, stają się swoistym trendem energetycznym, o którym warto rozmawiać. Dlatego… zapraszamy na III Kongres Trendy Energetyczne. Tym razem - w nowej formule!

Epidemia koronawirusa zmieniła świat i większość z nas zmusiła do zmiany swoich przyzwyczajeń. My także musieliśmy się dostosować do obowiązującej sytuacji. Z tego względu, III Kongres Trendy Energetyczne odbędzie się w nowej formule, z nowymi tematami i nowymi gośćmi -  w nowoczesnej formie streamingu online i formacie programu telewizyjnego!

Zapraszamy na III Kongres Trendy Energetyczne!

Energetyka jest dziś istotnym elementem gospodarki naszego kraju, dlatego podczas wydarzenia będziemy rozmawiać o bieżących wyzwaniach stojących przed tym sektorem, ale i o trendach w zmieniającej się architekturze energetycznej. Zastanowimy się także, jak poszczególne procesy przełożą się na to, jak będzie wyglądać energetyka za lat pięć, dziesięć lub dwadzieścia. Przyjrzymy się elektromobilności, polskiemu sektorowi offshore wind, wodorowi i jego zielonej stronie, działaniom antysmogowym, fotowoltaice i pompom ciepła oraz ich umiejscowieniu w polityce krajowej i europejskiej.

Posłuchaj ekspertów w branży!

III edycja kongresu Trendy Energetyczne będzie okazją do spotkania z najlepszymi specjalistami! Prelegenci wezmą udział w debatach i prelekcjach organizowanych w ramach Kongresu.

W gronie prelegentów znajdą się takie osobistości jak dr Christian Schnell - Wiceprezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Sektora Energii, Piotr Rudyszyn - Ekspert rynku OZE, Paweł Lachman - Prezes PORT PC, czy Andrzej Guła - Prezes PAS. Pojawią się też przedstawiciele władz i reprezentanci firm z branży.

Szczegółowy program wydarzenia oraz wszystkich prelegentów można znaleźć TUTAJ.

Kongres Trendy Energetyczne to wiodące wydarzenie branży energetycznej. Jest miejscem spotkań praktyków i czołowych ekspertów sektora energii. Pokażemy trendy i nadamy bieg dyskusji o przyszłości energetyki w Polsce. 27 października zapraszamy na streaming na żywo z sesji kongresowych. 28 i 29 października polecamy serię webinarów.

Rejestracja

Udział w III Kongresie Trendy Energetyczne jest bezpłatny. Osoby zainteresowane mogą zarejestrować się TUTAJ w celu otrzymania materiałów kongresowych i aktualnych informacji na temat wydarzenia.

Dowiedz się więcej!

Aby dowiedzieć się więcej na temat III Kongresu Trendy Energetyczne zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia: TUTAJ.