Nowy numer magazynu "Wszystko Działa!" już dostępny!

Podziel się

Zapraszamy do lektury nowego wydania naszego magazynu. A w nim przeczytacie między innymi jubileuszowy wywiad na temat Immerga Polska. To już 25lat! na polskim rynku! Dowiecie się, dlaczego warto wziąć udział w czerwcowym Kongresie PORT PC oraz dlaczego "Pink is a new Black". Marka Henco przybliży budowę rur tej belgijskiej firmy, a Stowarzyszenie OSFIS opowie o swoich planach na najbliższe tygodnie.

Nadejście wiosny to idealny moment na to, aby podsumować to, co za nami i z nadzieją spojrzeć w ekoprzyszłość. Kolejne miesiące w branży instalacyjno-grzewczej pokazały, że firmy nauczyły się funkcjonować w „nowej rzeczywistości” i z powodzeniem realizują założone strategie. Na rynku pojawiają się nowości produktowe odpowiadające ekologicznym trendom i pozwalające na budowę nowej, bardziej zrównoważonej Polski. Nie bez znaczenia dla zachodzących przemian są rządowe programy finansowania inwestycji, których celem jest nie tylko poprawa jakości życia każdego z nas, ale przede wszystkim odpowiedzialne funkcjonowanie w postpandemicznym świecie. Również firmy działające w branży dzielnie kroczą do przodu, stawiając na innowacyjność i ekologię właśnie.

Przykładem jest obchodząca 25-lecie działalności na polskim rynku firma Immergas, której strategia
skupia się wokół rozwoju ekologicznych technologii grzewczych, jak hybrydowe pompy ciepła. Zmierza w kierunku domów bez rachunków, domów inteligentnych, kompleksowych rozwiązań łączących w sobie wiele funkcjonalności. Takie rozwiązania połączone z coraz większą odpowiedzialnością każdego z nas za swoje otoczenie sprawiają, że już niebawem, kiedy zdejmiemy maseczki, będziemy mogli oddychać prawdziwie, czystym powietrzem.
Śmiem twierdzić, że będzie dobrze! I tego się trzymajmy!

Zapraszamy do lektury nowego wydania naszego magazynu. A w nim przeczytacie między innymi:

  • jubileuszowy wywiad z prezesem Maciejem Czopem z okazji 25-lecia Immergas Polska - jeszcze raz serdecznie gratulujemy,
  • krótkie podsumowanie pierwszych w tym roku targów branżowych ISH,
  • jakie zastosowanie mają rury wielowarstwowe od Henco Industries,
  • o planach Stowarzyszenia OSFIS na kolejne miesiące,
  • o proekologicznych programach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dla przedsiębiorstw i inwestorów prywatnych,
  • dlaczego warto wziąć udział w czerwcowym IX KONGRESIE PORT PC,  
  • poznacie Nowości i Trendy rynkowe,
  • jakie są zasady BHP w zakresie pracy zdalnej,
  • dlaczego "PINK IS A NEW BLACK"
  • jak podwyższyć standard higieny w łazienkach wraz z firmą TECE.

A jeśli nie macie pomysłu jak spędzić wolny czas na świeżym powietrzu - sprawdźcie co proponuje Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Życzymy dobrej lektury!