Nowy numer "Wszystko Działa!" już dostępny!

Podziel się

Zapraszamy do lektury nowego wydania naszego magazynu. A w nim przeczytacie między innymi o: polskim producencie paneli fotowoltaicznych i sukcesie marki Bruk-Bet Fotowoltaika, osiągnięciach firmy Kessel Polska czy innowacyjnych wdrożeniach hurtowni Onninen. Energy5 podpowie, jak wybrać mocowania do paneli fotowoltaicznych, a Strażnicy Instalacji od marki Bisan rozwiążą wszystkie problemy z wodą kotłową.

To już niemal rok od wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce, która wpłynęła praktycznie na każdą dziedzinę naszego życia. Zmieniła przyzwyczajenia, potrzeby, ale przede wszystkim zmieniła funkcjonowanie przedsiębiorstw. Wydaje się, że branża instalacyjno-grzewcza poradziła sobie dobrze w tej niezwykłej sytuacji i wypracowała nowe modele działania.

O tym jaki był rok 2020 w branży instalacyjno-grzewczej w opowiadają w interesujących wywiadach przedstawiciele takich firm jak AFRISO, KESSEL, Caleffi czy hurtowni instalacyjnej Onninen. To co istotne miniony rok, ale wszystko wskazuje również, że bieżący będzie należeć do branży fotowoltaicznej, która przeżywa znaczące wzrosty. Jak wskazuje Edyta Witkowska-Grześkiewicz, dyrektor zarządzający marki Bruk-Bet Fotowoltaika pojawienie się programów rządowych jak „Czyste Powietrze” czy „Mój Prąd” przyczyniło się do jeszcze większego zainteresowania Polaków ekologicznymi źródłami energii, które pozytywnie wpływają na środowisko, ale przede wszystkim przyczyniają się do obniżenia rachunków za energię elektryczną i utrzymania inwestycji. Wszystko to oznacza, że pomimo trudności możemy z nadzieję patrzeć w przyszłość i tej właśnie nadziei życzę Państwu na ten rok. 

Zapraszamy do lektury nowego wydania naszego magazynu. A w nim przeczytacie między innymi o:
  • polskim producencie paneli fotowoltaicznych i sukcesie marki Bruk-Bet Fotowoltaika,
  • sukcesie firmy Kessel Polska w 2020 roku,
  • o tym jak firma Caleffi budowała swoją rozpoznawalność w minionym roku,
  • rozwiązaniach wprowadzonych w 2020 roku przez markę AFRISO pl, które pozwoliły osiągnąć sukces,
  • hurtowni Onninen, która w minionym roku postawiła na dostępność w sieci,
  • nowej kategorii produktów dla instalatorów - Strażnicy instalacji od marki Bisan,
  • podsumowaniu czwartego kwartału w branży instalacyjno-grzewczej przygotowanemu przez SPIUG,
  • Energy5 podpowie jak wybrać mocowania do panel fotowoltaicznych.
Ponadto wiele interesujących porad i informacji przydatnych w codziennym funkcjonowaniu firmy.