Nowy odpływ prysznicowy Linearis Infinity

Podziel się

Najniższa wysokość zabudowy na rynku oraz łatwa zabudowa dzięki dołączeniu do zestawu montażowego wszystkich potrzebnych elementów

Firma KESSEL poszerza swoją ofertę produktów odwadniających o nowy, oferujący możliwość wszechstronnego dostosowania, system odpływów prysznicowych Linearis Infinity. Daje on bezgraniczne możliwości indywidualnego kreowania wyglądu łazienki zarówno w obiektach prywatnych jak i publicznych.

Odpływ Linearis Infinity dostępny jest w bogatej palecie kolorów, jego pokrywa wykonana została ze stali szlachetnej V4A i występuje w wersji polerowanej lub szczotkowanej (powierzchnia szczotkowana dostępna jest w kolorach: miedź, brąz i czarny) i różnych długościach, można go dowolnie przedłużać i układać, także w narożach lub przy ścianie. Stal szlachetna V4A po raz pierwszy użyta w odpływach prysznicowych jest materiałem o szczególnie wysokiej jakości i bardzo odpornym na korozję, mogącą wystąpić przy stałym napływie wody w łazience. Dzięki niskiej wysokości zabudowy wynoszącej jedynie 60 mm, Linearis Infinity 60 jest najniższym odpływem prysznicowym na rynku. Wyróżnia się również wysoką przepustowością wynoszącą 0,5 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm. Wariant o wysokości zabudowy 90 mm wykazuje przepustowość wynoszącą nawet 0,8 l/s przy nadpiętrzeniu 20 mm.

Firma KESSEL oferuje nowy odpływ szczelinowy Linearis Infinity w kompletnym zestawie zawierającym wszelkie potrzebne do zabudowy elementy. Ułatwia to instalatorom i glazurnikom pracę, ponieważ nie muszą już troszczyć się sami o potrzebny im osprzęt.

Kompletny zestaw – wszystkie elementy potrzebne do zabudowy pod ręką

Odpływ Linearis Infinity dostępny jest w siedmiu długościach w przedziale od 800 mm do 1600 mm. Można go swobodnie przedłużać i łączyć. Nasada jest regulowana w dwóch płaszczyznach, dzięki czemu odpływ można dopasować optymalnie do układu płytek. Niewidoczny system łączników i praktyczny system połączeń zaciskowych, pozwalają na układanie odpływów w linii prostej oraz w kilku zakresach kątów. Odpływ może też zostać bardzo łatwo skrócony po obu stronach o dowolną długość. W celu tłumienia dźwięków i drgań, dodana została specjalna mata minimalizująca hałasy generowane podczas użytkowania odpływu. W łatwy sposób może ona zostać zastosowana we wszystkich rodzajach podłóg. Dzięki temu wyrównywane są ruchy związane z pracą podłoża. Fabrycznie zamocowany kołnierz zaciskowy z matą hydroizolacyjną spełnia najwyższe wymagania klasy wodoszczelności W3-I według normy DIN 18534. Syfon Megastop  z zamknięciem wodnym chroni przed rozprzestrzenianiem się nieprzyjemnych zapachów. Otwory wody przesiąkającej w lekkim korpusie z tworzywa sztucznego (PP) w sposób ciągły odwadniają uszczelniane powierzchnie. Wyjmowany wkład w pokrywie wpustu znacząco ułatwia czyszczenie i konserwację.

Odkryj bezgraniczne możliwości kreowania łazienki oraz praktyczne wskazówki instalacyjne i montażowe pod adresem www.kessel.pl/linearis-infinity