Odwiedź największe targi branży instalacyjnej i OZE w Poznaniu!

Podziel się

Nowe strefy tematyczne, liczne nowości i premiery rynkowe, branżowe spotkania i współpraca z profesjonalistami z branży. Akcja Autokarowa dla instalatorów, merytoryczne konferencje oraz konkursy z nagrodami. Tak zapowiadają się Targi Instalacje 2024.

Wraz z Targami Instalacje odbędą się Targi Greenpower, które razem stworzą jedyne takie kompleksowe wydarzenie dla branży instalacyjnej i odnawialnych źródeł energii w Polsce.

- Z niecierpliwością odliczamy czas do Targów Instalacje 2024. Zaplanowaliśmy nowe strefy, które pozwolą ukazać potencjał branży instalacyjno-grzewczej w Polsce. Spodziewamy się 500 wystawców, którzy zagoszczą w 8 pawilonach. Będzie to największe wydarzenie branży instalacyjnej i OZE w kraju – zapowiada Konrad Fleśman, dyrektor grupy produktów w Grupie MTP.

Strefy specjalne

Targom Instalacje 2024 będą towarzyszyć ciekawe strefy tematyczne prezentujące liczne nowości branżowe. Integralną częścią Targów będą m.in. Salon Klimatyzacji i Wentylacji, Salon Łazienka PRO czy Strefa Inwestora Indywidualnego. Ponownie przy współpracy z OSFIS powstanie specjalna strefa dla instalatorów i uczniów zawodu.

- Cieszymy się, że kolejny raz specjaliści OSFIS będą mogli poprowadzić Strefę Praktyczną na Targach Instalacje 2024. Zeszłoroczna edycja pokazała, że branża potrzebuje takich miejsc! Już dziś zapraszam na spotkania w strefie, gdzie targowi goście będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności manualnych. Kolejny raz udowodnimy, że zawód instalatora jest atrakcyjną ścieżką kariery – mówi Paweł Kaczmarek, prezes OSFIS.

Konferencje branżowe

Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji ZHI wraz z Grupą MTP oraz stowarzyszeniem SPIUG planuje organizację kolejnej Konwencji Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego, która od lat wpisuje się w harmonogram Targów Instalacje.

- ZHI od wielu lat jest Partnerem Branżowym Targów Instalacje. Nasza obecność podczas kolejnej edycji wydarzenia jest dla nas oczywista. Podczas kolejnej edycji Konwencji skupimy się na wyzwaniach, przed którymi stanie branża w 2024 roku. Podsumujemy jak wpłynęły tegoroczne zmiany na rynek instalacyjno-grzewczy i wraz z zaproszonymi ekspertami - w ramach paneli dyskusyjnych - porozmawiamy o możliwych rozwiązaniach w przyszłości – zapowiada Tomasz Boruc, dyrektor zarządzający Związku ZHI.

Profesjonalne spotkanie

Targi Instalacje ponownie odbędą się w targowym bloku skierowanym do profesjonalistów. W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się również Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER i Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

- Blok Targów Instalacje to od lat jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej branży. Członkowie SPIUG zawsze są wśród wystawców, a także czynnie współtworzą program wydarzeń towarzyszący targom. Tak samo będzie podczas przyszłorocznej edycji wydarzenia - dodaje Janusz Starościk – prezes zarządu SPIUG.

Więcej informacji o Targach Instalacje: www.instalacje.com.

Data: 23-25.04.2024 r.

Miejsce: ul. Głogowska 14, Międzynarodowe Targi Poznańskie