OSFIS świętuje Polski Dzień Hydraulika 2021

Podziel się

W 1990 roku Światowa Rada Sanitarna razem ze Światową Organizacją Zdrowia stworzyła Światowy Dzień Hydraulika obchodzony 11 marca każdego roku, w celu podkreślenia jak dużą rolę ogrywa w dzisiejszym świecie zapewnienie poprawnych warunków sanitarnych. Z tej okazji Stowarzyszenie OSFIS zrzeszające polskich instalatorów przygotowało specjalny event pełen merytorycznych dyskusji, ale też zabawy.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych zaprasza do wspólnego świętowania Polskiego Dnia Hydraulika. Branżowe święto przypada 11 marca.

Stowarzyszenie OSFIS szykuje z okazji  zbliżającego się święta całodniowy event. Co istotne świętować będziemy online. Już dziś w imieniu organizatorów zapraszamy do śledzenia informacji na profilu Stowarzyszenia - FB OSFIS

Hasło przewodnie tegorocznego Dnia – Instalator 2030 – stwarza okazję do przyjrzenia się profesji instalatora przede wszystkim w kontekście roli, jaką odegra on w procesie transformacji energetycznej, u progu której się znajdujemy.  Organizatorzy chcą również zmierzyć się z wizją rozwoju samych firm instalacyjnych w perspektywie najbliższych 10 lat. Czeka nas zatem gorąca dyskusja!

W programie nie zabraknie ciekawych rozmów, spotkania z gościem specjalnym i rozrywkowego wieczoru. Czekają również niespodzianki od Partnerów Stowarzyszenia. A całości dopełni ciekawa zabawa. Challenge dla instalatorów to fotograficzne wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą pokazać się ze swoimi autami firmowymi. Autorzy najciekawszych zdjęć zostaną nagrodzeni.

Z programem imprezy zapoznać się można na stronie - Dzień Hydraulika

-----------------------------------------------------

Każdego roku, 11 marca, na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Hydraulika – święto ustanowione przez Światową Radę Hydrauliki. Ma on na celu podniesienie świadomości na temat ważnej roli, jaką w naszym społeczeństwie odgrywa instalacja wodno-kanalizacyjna. Światowy Dzień Hydrauliki to sposób na podkreślenie ważnej roli przemysłu wodno-kanalizacyjnego. Każdego roku na całym świecie tego dnia organizowane są wydarzenia, konkursy, seminaria i wiele innych działań.

Przedstawiciele całej branży spotykają się, aby dzielić się wiedzą i znaleźć możliwość współpracy.

Promowanie związku między profesjonalnym wykonywaniem zawodu a zdrowiem, zrównoważonym rozwojem środowiska, bezpieczeństwem klimatycznym to również nasze zadanie.