OSFIS zainaugurował projekt Branżowego Centrum Umiejętności

Podziel się

Musimy postawić na współpracę – to najważniejsze przesłanie spotkania, które odbyło się 26 października br. w Zespole Szkół Budowlanych im. J. Gagarina w Bydgoszczy, rozpoczynającego realizację projektu Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych. Z pewnością był to wyjątkowy moment nie tylko dla OSFIS, ale również dla wszystkich jego partnerów, z którymi będzie realizowane to przedsięwzięcie.

Już na początku spotkania na przybyłych gości czekała miła niespodzianka – pamiątka w formie odlewu z okolicznościowym napisem i datą.

Otwartość i aktywność

Gości spotkania przywitały Magdalena Popielewska, dyrektor ZSB, oraz Paulina Jurgowiak, wiceprezes OSFIS. Krótka prezentacja na temat historii i działalności szkoły wprowadziła wszystkich w atmosferę jej codziennej działalności, opartej na otwartości i aktywności całej szkolnej społeczności.

Część konferencyjną otworzyła prezentacja, dzięki której przybyli goście zapoznali się z działalnością Stowarzyszenia, a także genezą projektu i jego harmonogram. Do tej pory wszystkie nasze działania charakteryzowała determinacja, lecz teraz będzie potrzebny nacisk na mądrość, bo tylko w ten sposób można wypracować jakość i uznawalność. Więcej TUTAJ