Pomagamy stworzyć energooszczędne budynki przyszłości

Podziel się

Oszczędność energii oraz zachowanie komfortu w budynku to priorytet nie tylko dla inwestorów, zarządców czy instalatorów, ale przede wszystkim dla producentów komponentów do instalacji grzewczych i chłodniczych. Aalberts hydronic flow control oferuje kompleksowe rozwiązania, które nie tylko zmniejszają zużycie energii, lecz także inicjują pozytywne zmiany na drodze do zeroemisyjnej przyszłości.

W obliczu narastających wyzwań związanych ze zmianami klimatycznymi poszukiwanie rozwiązań, które zmniejszą zużycie energii i emisję szkodliwych gazów oraz powstrzymają degradację środowiska staje się priorytetem. Budynki, w których mieszkamy, śpimy i pracujemy, zużywają 40% globalnej energii. Systemy ogrzewania i chłodzenia odpowiadają za połowę tego zużycia, a aż 75% budynków w Unii Europejskiej jest nieefektywnych energetycznie. Dlatego zainicjowana została fala renowacji, której celem jest optymalizacja systemów ogrzewania, a w nowych budynkach stosowane są najnowsze technologie, pozwalające na zachowanie komfortu przy niższym zużyciu energii.

Energooszczędne rozwiązania od jednego producenta

Aalberts hydronic flow control wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, oferując w portfolio marek Flamco i Comap innowacyjne rozwiązania, które nie tylko pozwalają na oszczędność energii, ale przede wszystkim wspierają cele zeroemisyjności. – Jednym z kluczowych kroków w kierunku dostarczania kompleksowych rozwiązań energooszczędnych dla klientów jest połączenie spółek Flamco i Comap, które teraz działają jako jedna organizacja w Polsce. To strategiczne połączenie umożliwiło nam lepszą koordynację działań, zapewniając klientom kompleksową obsługę od jednego dostawcy. Jedna firma, jeden serwis, jeden magazyn i jedno biuro realizacji zamówień. To wszystko daje nam wyraźną przewagę konkurencyjną na rynku – podkreśla Przemysław Klabiński, prezes Aalberts hydronic flow control w Polsce.

więcej tutaj