Poznaj ofertę reklamową czasopisma Wszystko Działa na 2023 rok!

Podziel się

Kwartalnik „Wszystko Działa. Magazyn Nowoczesnego Instalatora” to pierwszy na rynku magazyn dla instalatorów o szerokich horyzontach – przydatny w pracy, inspirujący po godzinach. Każde wydanie to unikatowe treści, inspirujące wywiady z przedstawicielami branży, prezentacja nowości i trendów rynkowych. Zaprezentuj swoje produkty i usługi w czasopiśmie „Wszystko Działa. Magazyn Nowoczesnego Instalatora”!

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ „WSZYSTKO DZIAŁA”?

 • ROZPOZNAWALNA MARKA
  „Wszytko Działa” to ogólnopolski magazyn, który stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń dla specjalistów oraz praktyków skupionych w branży instalacyjnej. Redakcja czasopisma podąża za najnowszymi trendami, stanowiąc dla czytelników źródło wielu inspiracji. Prezentujemy informacje na temat kierunków rozwoju branży, analizujemy rynek pod kątem prawnym, technologicznym, finansowym oraz organizacyjnym. Prowadzimy rozmowy z ekspertami i wspólnie szukamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące branżę kwestie.
 • UZNANI AUTORZY
  Autorami wielu artykułów są wyróżniający specjaliści w swoich dziedzinach, przedstawiciele znanych organizacji, a także naukowcy. Nad merytoryką czasopisma czuwa Rada Programowa reprezentowana przez wybitnych ekspertów branżowych.
 • SZEROKIE GRONO CZYTELNIKÓW
  Głównym odbiorcą pisma są generalni wykonawcy instalacji, projektanci instalacji, hurtownie instalacyjne, producenci i dystrybutorzy rozmaitych technologii i rozwiązań, serwisanci, inżynierowie, wykonawcy i użytkownicy, środowisko naukowe oraz branżowe organizacje.
 • OGÓLNOPOLSKA DYSTRYBUCJA
  Wykorzystujemy szerokie możliwości, aby dotrzeć do czytelników – zarówno kanały tradycyjne, jak i internetowe. Czasopismo promowane jest na najważniejszych wydarzeniach branżowych, konferencjach i targach.
 • KOMPLEKSOWA TEMATYKA
  Celem czasopisma jest dostarczanie informacji dotyczących najnowszych osiągnięć i kierunków rozwoju branży ciepłownictwa, ogrzewnictwa, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa oraz gazownictwa. Szczegółowa tematyka skupia się wokół technologii związanych z odnawialnymi źródłami energii – w tym technologii wodorowych – budownictwa energooszczędnego i techniki sanitarnej. Przedstawiamy także tematy z zakresu bezpieczeństwa pracy oraz kwestie z rynku instalacji znajdujących zastosowanie w sektorze budowlanym i będących elementami technicznego wyposażenia obiektów. Na łamach czasopisma prezentujemy nowoczesne technologie, rozwiązania i nowości rynkowe, aktualne trendy a także dostarczamy praktycznych rozwiązań. Ciekawym uzupełnieniem każdego wydania są raporty branżowe, materiały publicystyczne, wywiady, a także relacje z bieżących wydarzeń

TEMATYKA CZASOPISMA

 

Dystrybucja wersji papierowej:
wysyłka bezpośrednia czasopisma, dystrybucja podczas targów: Instalacje, greenPOWER, H2POLAND, Poleco, Budma, dystrybucja przez wybranych partnerów, a także podczas wydarzeń branżowych organizowanych pod patronatem „Wszystko Działa” (wykaz dostępny w czasopiśmie).

Dostępność wersji on-line:
na stronie wszystkodziala.pl, w formie interaktywnej z podlinkowaniami do wskazanych materiałów oraz promocja przez FB

Kolportaż: bezpłatnie

Nakład: 3200 egzemplarzy

Period: Kwartalnik (harmonogram wydań: marzec 2023, czerwiec 2023, wrzesień 2023, grudzień 2023)

Chcesz poznać szczegółowy cennik i warunki współpracy?

Skontaktuj się z nami!

Emilia Klupczyńska
Emilia Klupczyńska
Daria Maciejewska
Daria Maciejewska
Dawid Rolla