Program Instalator Viessmann kończy 10 lat!

Podziel się

Rozpoczęła się jubileuszowa edycja Programu Instalator – programu lojalnościowego dla instalatorów. W tym roku na uczestników czeka jeszcze więcej atrakcji i korzyści!

Z roku na rok Program Instalator cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Po blisko 10 latach można śmiało stwierdzić, że skupia on najlepsze firmy instalatorskie w Polsce, a proste zasady i atrakcyjne nagrody zachęcają do uczestnictwa kolejnych instalatorów. Do programu mogą zapisać się firmy zajmujące się montażem urządzeń Viessmann. Za montaż urządzenia można uzyskać premię finansową, przekazywaną na kartę prepaid, którą uczestnik otrzyma już po zgłoszeniu pierwszego urządzenia.

Zmiany w Programie Instalator

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników programu, od tego roku zgłaszanie urządzeń będzie jeszcze łatwiejsze. Dokument potwierdzenia wykonania montażu, który dotychczas trzeba było dołączyć podczas rejestracji urządzenia, nie jest już wymagany. Wystarczy zdjęcie tabliczki znamionowej lub kodu kreskowego z numerem fabrycznym. Od teraz zgłaszanie montaży jest prostsze i szybsze.

Więcej tutaj