SAWO rośnie w siłę!

Podziel się

Od wielu lat Targi SAWO są w czołówce wydarzeń przeznaczonych dla branży BHP i ppoż. na polskim rynku. Ekspozycja nadchodzącej edycji zapowiada się rekordowo – zapełnione są już wszystkie miejsca w dwóch pawilonach 3 i 3A, a chętnych firm, które chcą zaprezentować w Poznaniu swoje najnowsze rozwiązania, wciąż przybywa. Ten sukces skłonił organizatorów do uruchomienia dodatkowego pawilonu – nr 4. Wszystko wskazuje na to, że kwietniowa odsłona SAWO 2024 będzie największą wystawą w historii.

Aktualne tematy branży ochrony pracy, pokazy w specjalnie wydzielonych strefach, największa w tej części Europy ekspozycja innowacji z obszaru bezpieczeństwa, a także sprawdzone punkty programu konferencyjnego – to tylko część atrakcji najbliższej edycji Targów SAWO 2024. Wprowadzanie coraz nowszych technologii i zmieniające się przepisy mają znaczący wpływ na ogromne zainteresowanie wystawców udziałem w wydarzeniu, które już 23-25 kwietnia br. odbędzie się w Poznaniu.

Ambitne plany

– Rozmowy z naszymi wystawcami napawają nas optymizmem i dają dużo energii do pracy nad najbliższą edycją. Plany mamy ambitne, a nasi wystawcy w dużym stopniu partycypują w tworzeniu i dostosowywaniu standardów bezpieczeństwa pracy do aktualnych potrzeb rynku – mówi Dagmara Suprun, dyrektor Targów SAWO. I podkreśla, że właśnie dlatego rozwijana jest wszechstronna oferta Targów SAWO i zwiększana powierzchnia ekspozycyjna w obszarze m.in. odzieży ochronnej i roboczej, środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości, środków i sprzętu do udzielania pierwszej pomocy, sprzętu do gaszenia pożarów, urządzeń pomiarowych i kontrolnych, usług związanych z przeglądami i certyfikacją sprzętu BHP. Pojawi się też wiele produktów i usług mających na celu identyfikację i eliminację potencjalnych zagrożeń. – Chcemy, aby nasze kwietniowe wydarzenie było miejscem, gdzie biznes spotyka się z kreatywnością, a pomysły zamieniają się w konkretne działania – dodaje dyrektor.

Rekordowa edycja

Swoją obecność na tegorocznej edycji SAWO potwierdziło już ponad 260 wystawców. Stanowi to znaczny wzrost w porównaniu do poprzedniej edycji wydarzenia, podczas której ofertę zaprezentowało ok. 200 firm. Targi SAWO 2024 to idealne miejsce do zapoznania się z ofertą zarówno polskich, jak i zagranicznych liderów rynku w branży BHP. Bogatą ofertę nowatorskich produktów i innowacyjnych rozwiązań zaprezentuje w tym roku bardzo silna reprezentacja zagranicznych wystawców. Swoją obecność zapowiedziały firmy z takich krajów jak: Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Niemcy, Pakistan, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Sri Lanka, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, USA, Wielka Brytania czy Włochy.

więcej tutaj