Targi GREENPOWER 2024 pod znakiem zielonej energii

Podziel się

Tegoroczna edycja Targów GREENPOWER (23-25 kwietnia) przyciągnie liderów przemysłu, ekspertów, inwestorów i entuzjastów energii odnawialnej. Od merytorycznych konferencji po eksperckie panele dyskusyjne – Targi zapewnią bogaty program, który zaspokoi ciekawość każdego odwiedzającego.

Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii, dając im możliwość poznania rynkowych tendencji, wymiany praktycznych spostrzeżeń czy analizowania wyzwań i możliwości, przed jakimi stoi branża.
Inspirujące wydarzenia
Targi GREENPOWER to nie tylko ekspozycja wystawiennicza, ale także liczne konferencje oraz profesjonalne debaty. Program towarzyszący Targom budowany jest we współpracy z doświadczonymi ekspertami z branży OZE. Wśród wydarzeń zaplanowanych na czas Targów GREENPOWER są m.in.:
• Konwent Magazynowania Energii ESSCON 2024 – wydarzenie będące doskonałą okazją do zdobycia wiedzy o najnowszych trendach i technologiach w magazynowaniu energii, nawiązania kontaktów z kluczowymi graczami na rynku oraz udziału w dyskusjach o przyszłości magazynowania energii,
• Konferencja „Zero, a cieszy – instalacje w budynkach zeroenergetycznych” – wydarzenie dla wszystkich planujących budowę własnego domu, którzy chcą, by był on nowoczesny, energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Uczestnicy dowiedzą się, jakie korzyści finansowe i ekologiczne niesie za sobą budownictwo zeroenergetyczne,
• Forum Magazynowania Energii PSME – wydarzenie skierowane do osób zainteresowanych branżą energetyczną, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu magazynowania energii w kontekście dynamicznie rozwijającego się sektora zrównoważonej energii,
• Energetyczny Talk Show – ten cotygodniowy program na YouTube prowadzony jest przez dwóch ekspertów branży energetycznej: Grzegorza Burka i Bogdana Szymańskiego. 24 kwietnia będzie wyjątkowa okazja do posłuchania Grzegorza Burka i Bogdana Szymańskiego na żywo podczas Targów GREENPOWER!
• Konferencja Samodzielność Energetyczna Przedsiębiorstw – spotkanie, na którym poruszone zostaną takie ważne zagadnienia jak: sposoby na zdobycie dofinansowania przedsiębiorstw w dobie transformacji energetycznej, kiedy montaż paneli fotowoltaicznych w firmie będzie opłacalny czy jakie są źródła finansowania inwestycji zmierzających do samodzielności energetycznej przedsiębiorstw.
Nowości w strefach specjalnych
Pogłębianie branżowej wiedzy na Targach GREENPOWER umożliwią odwiedzającym eksperckie strefy specjalne, m.in. Strefa Praktyczna „Władcy Żywiołów”, Strefa Cyfrowa Kuźnia, Strefa Kominków czy Zielona Strefa. W strefach zostaną zaprezentowane liczne nowości z branży OZE; będą one swoistą platformą wymiany doświadczeń oraz zdobywania nowych umiejętności.

Więcej tutaj