Targi INSTALACJE rosną w siłę

26.01.2024 12:00:00

Podziel się

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE (23-25 kwietnia 2024 r.) po raz kolejny staną się na kilka dni stolicą całej branży instalacyjnej, gdzie cenne dla siebie informacje znajdą nie tylko instalatorzy i dystrybutorzy, ale również inwestorzy indywidualni. Będą oni mieli okazję poznać najnowsze trendy dotyczące ekologicznych rozwiązań instalacyjnych dla domu, ale również, dzięki szerokiej ofercie wystawców, zdobędą rzetelną wiedzę.

INSTALACJE to od lat największe spotkanie przedstawicieli branży, gdzie kompleksowo prezentowana jest oferta urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej.

Rosnąca liczba zgłoszeń

Na tegorocznych Targach INSTALACJE odwiedzający będą mogli poznać szeroką ofertę producentów i dystrybutorów urządzeń ściśle związanych z odnawialnymi źródłami energii. Będzie można zobaczyć liderów branży prezentujących m.in. pompy ciepła, rekuperatory, moduły fotowoltaiczne czy kotły na biomasę. Ważną częścią ekspozycji będą sprzężone ze sobą systemy ogrzewania, oświetlenia, zamykania czy podlewania – składające się na smart dom.

– Patrząc na liczbę zgłoszeń wystawców na INSTALACJE 2024, jaką dysponujemy już teraz, a więc na kilka miesięcy przed targami, ale także na pozostałe wydarzenia targowe oraz konferencyjne, które odbędą się równolegle w kwietniu przyszłego roku, trudno nie być optymistą. Choć bieżący rok nie był łatwy w branży instalacyjnej, ba – nie oszczędził całej polskiej, europejskiej i światowej gospodarki, które musiały się zmierzyć z wieloma negatywnymi zjawiskami, od inflacji poczynając, a na krwawych konfliktach zbrojnych kończąc, to – mimo tych wszystkich niesprzyjających sytuacji – optymizmu na rynku nie brakuje. Większość firm zdaje sobie sprawę, że chwilowy kryzys zbliża się ku końcowi, że przyszły rok będzie o wiele lepszy, na co wskazują nie tylko prognozy, ale również realnie spływające zamówienia czy też gwarancje takowych – zapowiada Dominik Szymański, dyrektor Targów INSTALACJE i GREENPOWER. Więcej TUTAJ