Targi SECUREX – profesjonalnie o bezpieczeństwie

Podziel się

„Bezpieczna przyszłość. Niekonwencjonalne rozwiązania w branży security” to temat przewodni nadchodzącej edycji Targów SECUREX, które odbędą się 23-24 kwietnia 2024 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W oparciu o dotychczasową tradycję organizatorzy budują wydarzenie w nowej formule, które jeszcze lepiej trafi w oczekiwania i potrzeby branży zabezpieczeń oraz odpowie na najważniejsze pytania dotyczące innowacji i trendów na najbliższe lata.

Targi Zabezpieczeń SECUREX skupiają się na zagadnieniu bezpieczeństwa budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. Wydarzenie mogące poszczycić się wieloletnią tradycją jest największym w Polsce cyklicznym spotkaniem branży projektantów, instalatorów, producentów i końcowych odbiorców systemów zabezpieczeń technicznych.

Nowy, mocny punkt programu

– W zmieniającym się środowisku bezpieczeństwa, oprócz prezentacji nowoczesnych rozwiązań i budowania relacji biznesowych, stawiamy na wzbogacenie warstwy merytorycznej Targów – mówi Paulina Maniecka, dyrektor projektu SECUREX. – Obecne czasy pokazały olbrzymią potrzebę wzmocnienia bezpieczeństwa obiektów użyteczności publicznej i infrastruktury krytycznej, postaramy się więc na tę potrzebę odpowiedzieć w dwójnasób. Łącząc siły z partnerami merytorycznymi, tworzymy zupełnie nowe wydarzenie, dające mocny impuls dla branży, połączony z solidną dawką merytoryki – podkreśla.

Targom będzie więc towarzyszył I Międzynarodowy Kongres Zabezpieczeń Technicznych „W poszukiwaniu innowacji i dobrych praktyk”. Kongres będzie miejscem spotkania ekspertów z obszaru bezpieczeństwa i zabezpieczeń technicznych, dając uczestnikom możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń na temat wzmacniania bezpieczeństwa obiektów i obszarów wobec współczesnych zagrożeń. Więcej TUTAJ