W Onninen kasa wraca! Punkty wymieniamy na gotówkę

Podziel się

Czy wiesz, że w hurtowniach Onninen możesz robić zakupy i oszczędzać jednocześnie? W kwietniu ruszył nowy program ONNTOP, gdzie punkty wymieniamy na gotówkę. Teraz kupując produkty partnerów Onninen otrzymasz punkty, które następnie wymienisz na atrakcyjny cashback, a my regularnie będziemy przelewać pieniądze na Twoją kartę przedpłaconą. Przekonaj się, że bycie w ONNTOP po prostu się opłaca!

Czym jest ONNTOP?

Program ONNTOP to platforma wymiany korzyści dla klientów Onninen, którzy za zakupy oraz bieżące aktywności w ramach programu, będą otrzymywać cashback na indywidualne karty przedpłacone. Program skierowany jest do instalatorów hydraulicznych, elektrycznych oraz właścicieli sklepów i hurtowni hydraulicznych oraz elektrycznych.

Dlaczego warto mieć cele?

Nieodłącznym elementem motywacji są cele. Motywacja zapewnia nam energię do działania, zaś cele pomagają tę energię odpowiednio spożytkować. Celu nie mogło zabraknąć również w naszym nowym programie. Przed uczestnikami programu ONNTOP stawiany jest roczny cel zakupowy, który można zrealizować robiąc regularne zakupy w Onninen Express lub OnnShop. Roczne cele ustalane są indywidualnie na podstawie potencjału i historii zakupów klienta. Od tego celu zależeć będzie ścieżka uczestnika w ONNTOP.

Od fana do mistrza – awansuj i zyskuj więcej

W ONNTOP wykorzystujemy element grywalizacji, aby nasi klienci mogli rywalizować i bawić się podczas robienia zakupów. Korzyści w ONNTOP zmieniają się wraz ze zmianą statusu uczestnika. Przygoda z programem rozpoczyna się od statusu fana, następnie klienci zdobywają tytuł zawodowca, później eksperta, a na końcu mistrza. Awans zapewnia lepsze przeliczniki punktowe. Tak wytyczona droga ma na celu zdobycie nagrody w programie, jaką jest indywidualna karta przedpłacona, a następnie przelewanie na nią cyklicznie wypracowanych benefitów za zakupy w Onninen i podjęte aktywności w ONNTOP.

Kupuj to co się opłaca

Top Oferta to stała promocja w programie ONNTOP, która umożliwi uczestnikom zdobycie aż 5% zwrotu gotówki za zakupy zrealizowane na wskazanych produktach, które cyklicznie będą ulegały zmianie.

W programie istotne są tzw. produkty partnerów, czyli produkty producentów, którzy również dołączyli do ONNTOP. Za ich zakup, uczestnik zostanie nagrodzony dodatkowymi benefitami w programie w postaci punktów. Tu na klientów czekają cztery rodzaje oznaczeń będące odpowiednikiem statusu partnera – gold, silver, blue i white. Dla uczestnika programu to informacja, jaki zakup najbardziej się opłaca i zaowocuje największą liczbą punktów, które następnie zostaną wymienione na cashback.

Wiedza, rozrywka i szansa na kolejne pieniądze

Poza warunkami zakupowymi, które owocują punktami, a tym samym cashbackiem, na uczestników programu czeka mnóstwo atrakcji na platformie ONNTOP, w tym m.in. wyzwania, promocje, microlearningi oraz quizy. Dzięki segmentacji klientów, uczestnicy programu mogą liczyć na personalizowane treści i tylko takie, które naprawdę ich zainteresują. Ten element programu niesie ze sobą ogromną dawkę wiedzy, ale także rozrywki i w końcu kolejną z wielu szans na punkty wymienialne na cashback.

To co istotne to fakt, że w Onninen każdy zakup się opłaca! Bowiem każdy zakup przybliża uczestnika do realizacji postawionych mniejszych celów, by w końcu dotrzeć do tego najważniejszego – rocznego celu zakupowego.

Przejrzystość to podstawa

Platforma ONNTOP to przyjazne, a przede wszystkim bardzo intuicyjne miejsce dla każdego użytkownika. W bardzo prosty sposób można sprawdzić stan swoich punktów na koncie lub cashback za realizację zakupów w Onninen. Program nie wymaga rejestracji faktur VAT, to wszystko robimy za Ciebie! Każdy uczestnik będzie mógł samodzielnie dokonywać przelewów wypracowanych benefitów w programie – Ty decydujesz, my płacimy. ONNTOP to przestrzeń do poszerzania wiedzy, pełna benefitów i możliwości oszczędzania wydatków, a także cennego czasu. Wszystko to czyni z programu platformę pełną korzyści.

Materiał przygotowany we współpracy z hurtownią Onninen.