Warsztat Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych

Podziel się

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza do udziału w III edycji Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych, których tematem przewodnim jest ZIELONO MI! Warsztaty odbędą się w dniach 18 – 19 listopada 2021 r.

Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych serdecznie zaprasza do udziału w III edycji Warsztatów Pracy Projektanta i Rzeczoznawcy Instalacji i Sieci Sanitarnych, których tematem przewodnim jest ZIELONO MI! Warsztaty odbędą się w dniach 18 – 19 listopada 2021 r. Tematyka poszczególnych paneli poruszanych podczas Warsztatów: współpraca instalacji tryskaczowych i systemów oddymiania garaży, uciążliwe zapachy – wpływ na zdrowie i neutralizacja, regulacja pogodowa a prognozowa parametrów pracy instalacji ogrzewczej – teoria, praktyka i wyniki pierwszych badań, jak wpłynie taksonomia na działalność branży HVAC, nowe Standardy Techniczne, „Zielone” Paliwa, Zielono i Zdrowo żyj! – wody opadowe: obliczenia, retencja, wykorzystanie, sposoby renowacji i odbudowy starych sieci wodno-kanalizacyjnych a renowacja nasadzenia, bioodpady komunalne w gospodarce o obiegu zamkniętym – zagadnienia techniczno-organizacyjne, konkluzje NDT (BAT) dla przetwarzania odpadów komunalnych (wybrane zagadnienia dot. Instalacji Komunalnych), pracownia cytostatyczna bez tajemnic, przełom w zakresie dezynfekcji powierzchni szpitalnych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa.

Dodatkowo w ramach III edycji Warsztatów organizowany jest konkurs na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs stanowi możliwość zdobycia doświadczenia w prezentowaniu swoich osiągnięć,  jak również otrzymania atrakcyjnych nagród. Na zgłoszenia czekamy do dnia 31 lipca 2021 r.

Udział w Warsztatach jest bezpłatny dla wszystkich chętnych! 

Zachęcamy do śledzenia strony www.warsztaty.pzits.pl, gdzie pojawiają się najnowsze informacje dotyczące Warsztatów.