Wielki Blok Targowy pełen innowacji już w kwietniu

22.01.2024 12:00:00

Podziel się

Zbliża się największe i najważniejsze spotkanie całej branży: instalacyjnej, energetycznej, w tym OZE i energetyki konwencjonalnej, wodorowej, dekarbonizacyjnej, nowoczesnych technologii zero- i niskoemisyjnych oraz zabezpieczeń i ochrony pracy, a także pożarnictwa i ratownictwa. Na to wyjątkowe wydarzenie zapraszamy 23-25 kwietnia 2024 r. na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wielki Blok Targowy obejmuje: Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER, Międzynarodowe Targi Energii EXPOPOWER, Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, Środkowoeuropejskie Forum Dekarbonizacji NetZero, Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX.

Jest to jedyne w Polsce wydarzenie, które tak mocno zintegruje całą branżę i pozwoli na wymianę spostrzeżeń w jej rozmaitych obszarach. Będzie ono miejscem spotkań wiodących producentów i dystrybutorów z Polski i zagranicy, stanowiących okazję do nowych kontaktów biznesowych. Podczas tej kompleksowej imprezy będzie też można zobaczyć liczne premiery rynkowe, poznać działanie najnowszych technologii oraz spotkać się z profesjonalistami w branży. Wielki Blok Targowy to również doskonała okazja do uczestnictwa w licznych specjalistycznych konferencjach, panelach dyskusyjnych, strefach tematycznych i branżowych spotkaniach. Dopełnieniem wydarzenia będą Akcja Autokarowa dla instalatorów oraz liczne konkursy z nagrodami.

Rekordowe wydarzenie

– Jesteśmy w trakcie przygotowania wielu innowacyjnych stref, które pozwolą odpowiednio wyeksponować potencjał naszych wystawców, reprezentujących różne sektory związane z OZE, bezpieczeństwem, energią czy instalacjami W związku z tym, że przewidujemy, iż liczba uczestników targów osiągnie rekordowy poziom, planujemy również szereg wydarzeń, które będą dopełnieniem targowej oferty dla każdego zwiedzającego – mówi Marcin Gorynia, dyrektor grupy produktów. Kwietniowy blok targów to niepowtarzalna okazja do nawiązania wartościowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się na kilka dni dynamiczną platformą, na której będzie kształtować się przyszłość branży. – Wierzę, że będzie to spotkanie, które przyniesie nie tylko inspirację, ale także konkretną wartość, zarówno dla wystawców, jak i dla naszych gości – zapewnia Marcin Gorynia.

– Przed nami wszystkimi duża impreza, która nieprzerwanie od wielu dekad stymuluje branżę instalacyjną – mówi Paweł Kaczmarek, Prezes Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych I Serwisowych (OSFIS). Przyznaje też, że z jednej strony to radość na kolejne branżowe święto, z drugiej ogromna mobilizacja, by przygotować wartościowy program. Wartość merytoryczna zawsze budzi duże zainteresowanie wśród zwiedzających, dlatego wystawcy dokładają wszelkich starań, by stanąć na wysokości zadania. – Stowarzyszenie OSFIS zorganizuje podczas Targów strefę Władców Żywiołów, która przepełniona będzie ekspozycjami producenckimi, zaprezentuje się także wiele popularnych od jakiegoś czasu samochodów wystawowo-szkoleniowych. Postawimy też na aspekt techniczny i praktyczny. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia organizowanego przez OSFIS pn. Instalmanii planujemy zamontować trzy działające instalacje: maszynownię pompy ciepła, działający system wykorzystania wody szarej i deszczowej oraz rekuperację z odzyskiem ciepła – dodaje Paweł Kaczmarek.

Więcej TUTAJ