Wymiana wiedzy i doświadczeń z międzynarodowymi ekspertami. Kolejne spotkanie z serii Uponor Live Talks.

Podziel się

„FIT for 55: Jak ograniczyć emisję gazów cieplarnianych dla systemów ogrzewania i chłodzenia?” – to temat kolejnego spotkania, organizowanego w ramach Live Talks. Nowy projekt Grupy Uponor stawia na dzielenie się wiedzą, wymianę praktycznych doświadczeń oraz dostosowaną do obecnych trendów interaktywną formułę.

Live Talks to seria spotkań online organizowanych przez Uponor, których celem jest szerzenie wiedzy na temat nowoczesnych i najbardziej efektywnych rozwiązań w obszarze ogrzewania, chłodzenia oraz instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych. Oprócz przedstawicieli firmy biorą w nich udział również międzynarodowi specjaliści.

Organizatorzy stawiają na interaktywny charakter spotkań. Uczestnicy mogą dyskutować na omawiany temat na czacie bądź też wziąć udział w sesji pytań i odpowiedzi. Słuchacze mają również możliwość umówić się na spotkania z przedstawicielami Uponor, by uzyskać więcej informacji i zgłębić dany temat.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 9 grudnia o godz. 11:00. Grudniowy panel będzie poświęcony tematyce „FIT for 55”, czyli działaniom mającym na celu zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych o 55% do roku 2030.  Działania w ramach „FIT for 55” mają doprowadzić do neutralności klimatycznej w całej Unii Europejskiej już w 2050 r. W panelu dyskusyjnym wezmą udział: Paolo Basso, Dyrektor ds. Polityki w Stowarzyszeniu Europejskiego Przemysłu Grzewczego (EHI), Nikolaj Haaning, Kierownik Działu Zrównoważonego Rozwoju firmy Ramboll, Beat Stettler, Dyrektor ds. Jakości w Uponor oraz Ilari Aho, Wiceprezes ds. Zrównoważonego Rozwoju i Regulacji w Uponor. Eksperci porozmawiają m.in. na temat tego, co branża budowlana może zrobić, aby wpłynąć na zmniejszenie śladu węglowego powstającego w wyniku ogrzewania oraz chłodzenia. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim, a żeby wziąć w nim udział, wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie https://uponor-livetalk.com/

 

Spotkania Uponor Live Talks są zapowiedzią otwarcia platformy cyfrowej Uponor Campus, mającej stanowić przełom w komunikacji pomiędzy firmą a jej klientami. Nowy projekt Uponor ma nie tylko ułatwiać kontakt z ekspertami firmy, ale także udostępniać kursy e-learningowe czy szkolenia produktowe. Ponadto w ramach platformy będą organizowane wydarzenia w trybie online. Uruchomienie Uponor Campus zaplanowane jest na przyszły rok.