Wystartował oficjalny sklep internetowy BuyPV

Podziel się

W maju br. marka BuyPV.eu , generalny i autoryzowany partner (EPC) JA Solar, uruchomił oficjalny sklep internetowy. Oferta firmy buypv.eu skierowana jest do Instalatora.

W ofercie znajdują się panele fotowoltaiczne JaSolar, produkty marki Solax Power m.in. inwertery, magazyny energii. Oferta sklepu będzie się sukcesywnie powiększać.

 

Na stronie zakupowej każdego produktu można znaleźć czytelne informacje o dostępności i aktualnych stanach magazynowych oraz gwarancji i certyfikatach urządzeń. Dodatkowo, zarejestrowani klienci otrzymają specjalne rabaty, wsparcie techniczne i informacje o wszelkich nowościach czy promocjach skierowanych wyłącznie dla instalatorów. Strona jest dostępna w językach: polskim, angielskim i niemieckim.

 

Co wyróżnia BuyPV? Firma gwarantuje stałe stany magazynowe produktów, comiesięczne dostawy minimum 10 MW, wysyłkę towaru w ciągu 24 h oraz atrakcyjne warunki współpracy!

 

Oferta dla instalatorów to pełne stany magazynowe, gwarancja szybkiej dostawy towaru i sprawny montaż. Oferujemy nie tylko wszystkie niezbędne komponenty, ale również specjalne warunki współpracy dla Instalatorów. BuyPV to wieloletnie doświadczenie, wysokie kompetencje i bezpieczne zakupy. Zapraszamy do współpracy! – mówi Łukasz Studziński, prezes BuyPV.eu

 

Jeżeli szukasz profesjonalnych produktów najwyższej jakości, sprawdź ofertę: www.buypv.eu